czwartek, 21 marca 2013

Gorączka odchudzania na wiosnę!!!

Czy Wy też czujecie się przytłoczone ogromem reklam, które każą nam się odchudzać na wiosnę? Mnie to już wręcz denerwuje, co druga reklama to tabletki na odchudzanie. Telewizja, radio nas bombarduje tymi chemikaliami, które to „niby’’ ma nam pomóc w utracie wagi. Oczywiście mnie też dopadła gorączka pięknej figury na wiosnę. Moje sposoby wymagają trochę wysiłku, niestety nie ma nic za darmo. Żadne tabletki nie podziałają, gdy nie będzie intensywnego wysiłku.
 
Jakiś czas temu ćwiczyłam z Jilian Michaels 6 Week Six-Pack Abs Workout, były to ćwiczenia przede wszystkim na ładny brzuszek. Kto by nie chciał kaloryfera na brzuchu:-) Ostatnio przeglądając amerykańskiego Shape-a, zobaczyłam ćwiczenia z Jilian i postanowiłam od nowa zacząć ćwiczyć 6 Week Six-Pack Abs Workout.  Dodatkowo będę robić ćwiczenia z gazety, które obiecują nam poprawę wyglądu już po dwóch tygodniach. Ciężko u mnie z przezwyciężeniem lenia, ale to chyba jak u każdego:-) Do dzieła!!!

Filmik z Jilian 6 Week Six-Pack Abs Workout
 


Shape


2 komentarze:

  1. mam dwie płyty Jillian-6 Week Six-Pack i 30 Days Shred. Jak mam być szczera to wolę tą drugą. A że też mam często lenia i zero motywacji do ćwiczeń z nią albą Ewką to przeważnie cisne zwykłe brzuszki;)
    powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam kłopoty z przezwyciężeniem lenia, ale właśnie zaczęłam walkę o lepszą figurę do lata, obym nie straciła motywacji i zapału ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy dodany komentarz :) Pozdrawiam :*